Hakkımızda

İnşaatın Yıldızları

DRK Grup ile Tanışın

Merhaba! Biz DRK Grup, inşaat, mimari, elektrik ve mekanik projelerde “iyi”yi, “harika”ya dönüştüren süper kahraman gibi çalışan yaratıcı bir ekibiz. Sahneye ilk çıktığımız 2016 yılından bu yana, birçok projede yıldızlaştık, şöhretimizi artırdık.

Projeler
Demiray 01

Tüm mimarlık ve mühendislik işleriniz yetkin ekiplerimizle emin ellerde.

Bayer 01

Müşteri Memnuniyeti

Bizim İçin Bir Tutku

Müşteri memnuniyeti, bizim için sadece bir öncelik değil, aynı zamanda bir tutkudur. Projelerimizde, müşterilerimizin hayal gücünü gerçeğe dönüştürmek ve onların yüzünü gülümsetmek için çalışıyoruz. İşte bu yüzden her projemizde biraz büyülü bir dokunuş ekliyoruz.

Projelerimizdeki her adımda mühendislik ustalığını, güvenliği ve çevre dostu enerjiyi bir araya getiriyoruz. Bina mühendisliği sadece duvarları inşa etmek değil, aynı zamanda insanları, doğayı ve çevreyi korumak anlamına gelir. DRK Grup olarak, sıradan projeleri olağanüstüye çevirme konusunda tutkulu ve kararlıyız.

Hizmetlerimiz

Müşterilerimize en uygun proje tasarımı ile en uygun fiyatlı çözümleri sunuyoruz.
Memnuniyetiniz bizim ana motivasyonumuzdur.

İletişim

Detayları sizin kadar biz de seviyoruz.

İlkelerimiz

Dürüstlük ve Yaratıcılık

Dürüstlük bizim için temel bir ilkedir. Müşteriler, tedarikçiler ve çalışanlarla her zaman açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurup, aynı zamanda yaratıcılığı ve inovasyonu teşvik ediyoruz. Her projeye müşterilerin zevkleriyle aynı doğrultuda yaratıcılık katıp, imzamızı atmak bizler için önemlidir.

Sosyal Sorumluluk

Topluma Değer Katmak

DRK Grup olarak, toplum için bir şeyler yapma taahhüdümüzü yerine getiriyoruz. Sosyal sorumluluklarımızı önemsiyor ve toplumun gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz
Bayer 02

Görüşler

DRK Grup ile yenilendi

DRK Grup harika bir şirket, tüm ekip arkadaş canlısı ve her zaman her şeyden haberdar. Müşterilerine yardım etmek için elinden geleni ardına koymuyor. Herhangi bir sıfırdan tasarım veya tadilat işi için bu şirketi şiddetle tavsiye ederim. Benim favorim!

Şeyda Sakalsız

Seyda

Ofisimizi sorunsuz ve mükemmel bir şekilde bitirdiler harika bir deneyimdi. Ustalar çok profesyoneldi. Sözleşmeyi imzaladığımızdan sonra hemen işe başladılar. Diğer firmaların vermediği bir güven verdiler sonunda haksız çıkmadım. Battal bey ve ekibini herkese şiddetle tavsiye ederim.

Durmuş Günaydın

Durmus